#zostańwdomudołącz do akcji #CIACHORELAKS

Poprawmy sobie nastrój wspólnie piekąc zdrowe ciacho. Zarówno pieczenie jak i zjedzenie pysznego ciasta poprawia nastrój. Skorzystaj z darmowych materiałów i sprawdzonych przepisów, które pokochasz Ty i Twoja rodzina. #CIACHORELAKS owocuje nauką samodzielności, kształtowaniem zdrowych nawyków żywieniowych poprzez zabawę oraz lepszym rozwojem sensorycznym dzieci. Wspólny czas w kuchni to najlepsza inwestycja w rozwój dziecka na wielu płaszczyznach

l

ROZWIJAMY UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE

BUDUJEMY WIĘŹ Z DZIECKIEM

KSZTAŁTUJEMY ZDROWE NAWYKI ŻYWIENIOWE

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO AKCJI

Z

Pieczenie pozwala rozładować napięcie, poprawia koncentrację i doskonali zdolności manualne.

Z

Idealna okazja do zabawy z dzieckiem procentująca silniejszą więzią z dzieckiem

Z

Współuczestniczenie w kulinarnych przygotowaniach jest dla dzieci wspaniałym przeżyciem. Atmosfera oczekiwania, a następnie próbowanie gotowego smakołyku daje dzieciom wiele radości i satysfakcji.

Z

Przygotowywanie składników pomaga zaprzyjażnić się z nowymi smakami i teksturami różnorakich produktów.

Z

Wyrabianie i formowanie ciasta pozwala doskonalić zdolności manualne oraz wspomaga rozwój sensorycnzy dziecka

Z

Pieczenie to także nauka organizacji i planowania poszczególnych czynności.

Z

Dużą przyjemnością jest także dekorowanie wypieków, podczas której dzieci używają swojej fantazji i pobudzają przy tym swoją kreatywność.

Z

Pieczenie to świetna okazja, by nauczyć dziecko wielu prostych czynności w kuchni oraz najlepsza nauka samodzielności.

#CIACHORELAKS to wspólny czas w kuchni, który procentuje zbudowaniem bliskiej relacji z dzieckiem i kształtowaniem zdrowych nawyków żywieniowych. To inwestycja w rozwój dziecka w kwestii psychicznej, społecznej, manualnej oraz sensorycznej. 

JAK DOŁĄCZYĆ DO AKCJI

i

1. Pobierz darmowe przepisy lub wyszukaj inny ulubiony przepis na blogu @magdaprzybylka

2. Upiecz ciasto i zrób zdjęcie pokazujące jak wspólnie pieczecie lub zdjęcie samego ciasta

3. Podziel się z innymi, że bierzesz udział w akcji wrzucając zdjęcie na Facebook lub Instagram 

4. Użyj hasztagów #CIACHORELAKS oraz #warzywneciasta na zdjęciu lub swoim poście

5.  Zaproś innych. Nominuj przyjeciela lub rodzinę do wzięcia udziału w akcji #CIACHORELAKS

Wśród osób, które wezmą udzał w akcji #ciachorelaks jedna wygra NAGRODĘ.

 Do wygrania nowy e-book z przepisami kulinarnymi i zabawami warzywnymi dla dzieci. Akcja trwa do 22 maja.

 Wtedy ogłoszę wyniki na FB i na instagramie 🙂

Po zapisie otrzymasz dostęp do darmowych materiałów: przepisy na ekspresowe i smaczne ciastka, bezcukrowe desery z dynii, bezcukrowe domowe lody z kilku skladników, trzy najlpesze ciasta warzywne oraz jeden zestaw kulinarnych zabaw dla dzieci.

Przepisy, z którymi się dzielę to wypieki bez cukru, z pełnoziarnistej mąki, z warzywami lub roślinami strączkowymi. Ciasta, które można jeść bez wyrzutów sumienia i podawać dzieciom. Są smaczne, pożywne i sycące – wzbogacone w witaminy i błonnik. Ponadto są szybkie, łatwe w przygotowaniu i zawsze wychodzą.

DOŁĄCZ DO AKCJI I KORZYSTAJ Z ZALET #CIACHORELAKSU

Nazywam się Magdalena Przybyłka. Jestem doświadczonym i rejestrowanym dietetykiem zdrowia publicznego oraz szczęśliwą mamą 3-letniej Olivii i kilkumiesięcznego Marcelka.

Promocja zdrowego stylu życia i zdrowe wypieki to moja największa pasja, z którą dzielę się na moim blogu. Mam wielką słabość do słodyczy, ale tych zdrowych i pożywnych. Udowadniam, że słodkości mogą być pożywne, bez dodatku cukru, a zdrowy styl życia nie musi być nudny i pozbawiony przyjemności. Ponadto zdrowa dieta wcale nie pochłania tak dużo czasu. Nawet zabiegane mamy znajdą czas na upichcenie wartościowych smakołyków. 

Moim celem jest także inspirowanie innych rodziców, aby angażowali swoje dzieci w pracach kuchennych, jak pieczenie, gotowanie i przygotowywanie posiłków. Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz kampanie edukacyjne. 

Akcja #CIACHORELAKS powstała, aby oderwać się na chwilę od trudnej sytuacji jaka panuje na całym świecie i dotyka każdego z nas osobna na wiele sposobów. Jest to bardzo trudny czas. Wspólne pieczenie wycisza, relaksuje, zacieśnia więzy rodzinne. A w tym samym czasie rozwijamy umiejętności manualne dziecka i wspieramy jego samodzielność. Pozwól sobie na czas relaksu w kuchni z dzieckiem i zaproś do akcji innych.