Jest wiele i coraz więcej ciekawych zajęć dla dzieci, z których i rodzice i nauczyciele mogą korzystać aby wspierać rozwój dzieci. Nigdy wcześniej oferta nie była tak bogata i jest w czym przebierać. 

  • Czy warto inwestować czas w coraz większą liczbę zajęć dla dzieci?
  • Czy są zajęcia, które lepiej stymulują rozwój mózgu niż inne zajęcia?
  • Jakie zabawy są najlepsze a niekoniecznie o nich pamiętamy?

W nagraniu (lub wersji tekstowej) odpowiadam na te pytania dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą opartą na 10 letnim doświadczeniu ze współpracy z rodzicami i nauczycielami. 

W tym krótkim nagraniu dowiesz się:

  • Jakie zabawy najlepiej stymulują dzieci?
  • Co jest najważniejsze aby ten rozwój był prawidłowy i harmonijny?
  • Gdzie znajdziesz inspiracje do pracy z dziećmi?

Wielka prośba

Wierzę, że to nagranie może pomóc lub zainspirować wielu nauczycieli i pedagogów to wdrażania nowych pomysłów do swojej pracy z dziećmi. Włożyłam w to nagranie i dostępne materiały dużo pracy dlatego mam prośbę: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc lub zaciekawić.

Może wśród znajomych lub w swojej pracy masz kogoś, komu warto podesłać to video? Podeślij nagranie i pdfa mailem, messengerem albo udostępnij na Facebooku. Z góry bardzo dziękuję.

A teraz kolej na Ciebie. Zobacz to nagranie do ostatniej minuty. Jak wolisz czytać to pod nagraniem masz wersję tekstową.

Wolisz czytać zamiast oglądać? Jesteś osobą niesłyszącą? W takim razie zapraszam do wersji tekstowej 🙂 Kliknij tutaj, aby pobrać wersję tekstową (pdf)

W tym materiale zapraszam Ciebie także do KOMENTOWANIA oraz zapisu na bezpłatne SZKOLENIE. 🙂 Bardzo ciekawa jestem Waszych odpowiedzi.

Szkolenie o stymulacji wielozmysłowej odbyło się 21.10.21. 

Jednak nadal masz okazję dołączenia do certyfikowanego kursu edukatorów ciastoterapii.

Program ten całkowicie różni się od większości zajęć sensorycznych, które możesz znać. Wykorzystuje bowiem metodę stymulacji wielozmysłowej połączoną z kształtowaniem pozytywnych relacji dziecka z jedzeniem i ludźmi.

Dlatego kliknij tutaj i zapoznaj się z ofertą >>>

Ten PROGRAM to moja autorska metoda, dzięki której dzieci się nie nudzą, za to z dużym zaangażowaniem oraz radością uczestniczą w zajęciach.

Dlatego kuj żelazo póki gorące i nie czekaj…

Zajmij teraz swoje miejsce >>>

WAŻNE: Na kurs możesz się zapisać tylko do 29 października 2021. Potem zapisy na tą edycję wraz z bonusami i w niższej cenie zostaną bezpowrotnie zamknięte.

DLACZEGO WARTO?

Dostaniesz zbiór przydatnych scenariuszy, zabaw i przepisów oraz sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym zdobędziesz nowe kwalifikacje, które ułatwią i uprzyjemnią Twoją pracę, a dzieciom pomogą rozwinąć skrzydła.

Otrzymasz także gotowy pakiet materiałów, aby wprowadzić ciastoterapię jako innowacjię pedagogiczną w Twojej placówce i wyróżnić się na tle innych!

Zapoznaj się z ofertą >>>