ZAPISZ SIĘ NA KOLEJNĄ EDYCJĘ CERTYFIKOWANEGO I LICENCJONOWANEGO KURSU EDUKATORA CIASTOTERAPII

Co to jest Ciastoterapia?

Ciastoterapia to wyjątkowy program w odpowiedzi na współczesne zagrożenia związane z rozwojem dzieci. To holistyczny program, składający się z interaktywnych warsztatów dla dzieci, które pobudzają wszystkie zmysły i wspierają rozwój maluszków poprzez tematyczne zabawy kulinarno-sensoryczne oraz edukacyjne.

Tematem każdych zajęć jest roślinny bohater, z którym dzieci zaprzyjaźniają się podczas przygotowywania zdrowego smakołyku. Dzieci wykonują również angażującą zabawę manualną lub ruchową – z wybranym warzywem w roli głównej.

Ciastoterapia gwarantuje pełną stymulację wielozmysłową oraz wspiera doświadczanie i samodzielność. Są to istotne aspekty zawarte w nurtach pedagogicznych takich, jak pedagogika Montessori czy Daltońska, w których Ciastoterapia znajduje swoje odzwierciedlenie.

Co więcej, takie zajęcia całkowicie pochłaniają uwagę dziecka i ekstremalnie pobudzają jego ciekawość. A to ułatwi Ci utrzymanie ich skupienia i opanowanie nawet dużej grupy dzieci

Dlaczego, jeśli jesteś pedagogiem, terapeutą, nauczycielem, opiekunką w żłobku lub właścicielem placówki edukacyjnej, to warto się tym zainteresować?

Program Ciastoterapii składa się z certyfikowanego i licencjonowanego kursu edukatora Ciastoterapii – szkolenia online nadającego KWALIFIKACJE do prowadzenia zajęć Ciastoterapii dla dzieci w każdym wieku, w tym z dziećmi z różnymi trudnościami.

Obecnie na polskim rynku nie ma drugiego takiego programu. Poznając Ciastoterapię wyróżnisz się na rynku edukacyjnym. A także wprowadzisz innowację edukacyjną do swojej pracy i poszerzysz swoją ofertę.

W skrócie: zdobędziesz nowe i unikalne kompetencje, aby skuteczniej wypełniać swoją misję wspierania rozwoju dzieci… I w efekcie czerpać więcej satysfakcji i pieniędzy ze swojej pracy.

Zobacz, co o Ciastoterapii mówią kursanci poprzedniej edycji!

NIE PRZEGAP KOLEJNEJ WYJĄTKOWEJ EDYCJI
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ
i zdobądź dodatkowe bonusy 🙂