Wprowadź kulinarną przygodę do pracy z dziećmi i uwolnij ich cały potencjał!

Naucz się jak prowadzić ANGAŻUJĄ̨CE zajęcia dla dzieci BEZ STRESU, dodatkowych kosztów i CZASOCHŁONNYCH przygotowań

Otrzymaj PROSTE DO WDROŻENIA scenariusze zajęć oraz szybkie i kilku-składnikowe przepisy na zdrowe warzywne słodkości, dzieki którym poprowadzisz innowacyjne zajęcia kulinarne, które ZACIEKAWIĄ̨ NA DŁUŻEJ wszystkie dzieci.

Wiemy doskonale, że małe dzieci (ale nie tylko) poznają świat wielozmysłowo. Chcąc wspomóc rozwój dziecka powinniśmy dostarczać mu jak najwięcej bodźców, które będą̨ sprzyjać poznawaniu otaczającego je świata. A najlepiej odbieramy rzeczywistość poprzez doświadczanie i przeżywanie jej WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI. Dzieci powinny patrzeć, słyszeć, wąchać, dotykać i smakować otaczający ich świat.

Są̨ to jedyne zajęcia, podczas których spełnisz aż tyle aspektów z najnowszej podstawy programowej.

Kurs inny niż wszystkie!

Tak, jest wiele szkoleń o tym, jak prowadzić interaktywne zabawy z dziećmi, które wspomogą ich prawidłowy rozwój, ale czy któreś z nich uczy

Jak prowadzić ciekawe zajęcia, które nie tylko ROZWINĄ u dzieci wiele nowych umiejętności, ale mają też DZIAŁANIE TERAPEUTYCZNE i sprawiają dzieciom ogromną radość POBUDZAJĄC ich wszystkie ZMYSŁY? 

Odkryj sparwdzone i przetestowane zabawy i narzędzia, dzięki którym poprowadzisz angażujące zajęcia, które pokochają dzieci w każdym wieku a Tobie przyniosą wiele SATYSFAKCJI.

To nie jest typowy kurs a kompleksowy programktóry pomoże Tobie SKUPIĆ UWAGĘ DZIECI na dłużej i wywołać u nich uśmiech. Zaoszczędzisz CZAS, zyskasz SPOKÓJ i nowe kompetencje do twórczej pracy z dziecmi!

JEDNE ZAJECIA – WIELE MOZLIWOSCI I WIELE ZALET – GOTOWE ZESTAWY DO WDROZENIA OD RAZU 

Nauczycielu, pedagogu! Specjalisto pracujący na co dzień z dziećmi! Asystencie, ciocio ze żłobka, z przedszkola, terapeutko…!

  • Czy pracujesz z dziećmi i kochasz to co robisz, ale brakuje ci energii i motywacji na tworzenie nowych ciekawych zabaw?
  • Lubisz kreatywne i innowacyjne zabawy ale brakuje ci czasu na ich przygotowanie dla duzej grupki dzieci?
  • Kochasz wspierać rozwój dzieci, ale nadmiar obowiązków nie pozwala Tobie na wyszukiwanie najlepszych narzędzi i pomysłów?
  • Czy brakuje Tobie wiedzy lub tylko odwagi aby poprowadzić warsztaty kulinarno-edukacyjne dla dzieci? 
  • A może pracujesz z dziećmi, które potrzebują dodatkowego wsparcia i borykają się z różnymi trudnościami?
  • Szukasz gotowych scenariuszy na zabawy, które pomagaja dzieciom skupić się na dłużej bez zbędnego balaganu?
  • Chcesz zdobyć nowe umiejętności mieć większą satysfakcję ze swoje pracy?

Jeśli odpowiedziałaś/eś twierdząco na przynajmniej jedno pytanie, to koniecznie PRZECZYTAJ tą wiadomość do samego KOŃCA

Pomimo szerokiej oferty zajęć lub pomysłów na zabawy dla dzieci oraz coraz większej dostępności do wielu pomocnych narzędzi – poprowadzenie ciekawych warsztatów dla dzieci z różnymi potrzebami czy zainteresowaniami, wcale nie jest takie proste. Szczególnie jeśli zależy Tobie na wspieraniu rozwoju dzieci na wielu płaszczyznach (manualnym, sensorycznym, spolecznym, matematycznym czy językowym).

Dlatego dziś przychodzę do Ciebie z gotowym rozwiązaniem…

Dołącz do elitarnego grona certyfikowanych edukatorow ciastoterapii, dla których samorozwój i wspieranie potencjału dziecka są najważniejsze!

Zdobądź dostęp do sprawdzonych scenariuszy i zabaw, które pomogą Tobie poprowadzić kulinarne zajęcia bez sprzętu kuchennego w każdych warunkach dla dzieci w każdym wieku. Skorzystaj z bazy moich autorskich przepisów, które są proste, szybkie i kilku-składnikowe.

 

Wspomagamy rozwój integracji sensorycznej

Zajęcia owocują pobudzeniem zmysłów jak węch, smak, wzrok, słuch i dotyk. Zabawa w kuchni wspomaga rozwój sensoryczny dziecka w dwojaki sposób, poprzez pobudzenie wielu zmysłów oraz poprzez zachęcenie dziecka do jedzenia zdrowych dla mózgu posiłków.

 

Kształtujemy zdrowe nawyki żywieniowe

Dzieci uczą się preferencji smakowych poprzez bezpośredni kontakt z jedzeniem. Podczas zabawy dziecko zaprzyjaźnia się z produktami, ich teksturą, zapachem i wyglądem. Wzmaga też to jego ciekawość. A satysfakcja z wykonanego zadania i nauka samodzielności to kolejne zalety.

Rozwijamy umiejętności manualne

Podczas zajęć doskonalimy rozwój integracji ręka-ręka, ręka-oko, ręka-ucho-oko.Techniki wyrabiania i formowania ciasta to wspieranie rozwoju motoryki precyzyjnej i obniżania napięcia mięśniowego. Dekorowanie ciasteczek to pobudzanie kreatywności dziecka i wspieranie jego rozwoju manualnego. 

Czego nauczysz się podczas kursu

Lekcja 1. Podstawy zdrowej diety dzieci (talerz zdrowia w praktyce)

Lekcja 2. Jak warsztaty kulinarne pomagają wychować smakosza (kształtowanie zdrowych nawyków u dzieci w praktyce)

Lekcja 3. Dlaczego edukacja kulinarna i żywieniowa jest tak istotna dla dzieci

Lekcja 4. Efektywna nauka i rozwój poprzez zabawe

Lekcja 5. Food for Thought – znajomość symbolicznego znaczenia jedzenia i nawyków

Lekcja 6. Jak podtrzymać skupienie i ciekawość u dzieci

Lekcja 7. Bezpieczenstwo i sprawy formalne potrzebne do zabaw kulinarnych

 

Lekcja 1. Jak piec zdrowiej i jakie składniki warto używać a jakich unikać

Lekcja 2. Jak się przygotować do zajęć aby było bezpiecznie, spokojnie i bez chaosu oraz bałaganu 

Lekcja 3. Jak prowadzić zajęcia aby było ciekawie, zabawnie i edukacyjnie zarazem

Lekcja 4. Metodyka prowadzenia zajęć Ciastoterapii – pieczenie i zabawa ruchowa/manualna

Lekcja 5. Niezbędnik do prowadzenia zajęć (czeklisty: icebraking; czeklista materiałów, czeklista zasad higieny, certyfikaty dla dzieci)

Otrzymasz w prezencie aż 3 BONUSY zupełnie bezpłatnie

BONUS 1

  • Bajkoterapia o warzywnych superbohaterach

BONUS 2

  • Zestaw Malowanek-kolorowanek dla dzieci

BONUS 3

  • Małe co nie co dla sensorycznego niejadka i smakosza

AUTORKA CIASTOTERAPII

Doświadczona dietetyczka, Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz autorka Akademii Ciastoterapii, kursu z gotowymi scenariuszami i materiałami ułatwiającymi specjalistom pracę z dziećmi bez żmudnych i pracochłonnych przygotowań.

Autorka popularnego bloga „Warzywne Ciasta” na którym udowadnia, że każde dziecko może wyrosnąć na smakosza. … Z uśmiechem zaraża innych do swojej pasji. Poprzez ciastoterapię uczy dzieci odmierzać składniki, mieszać w odpowiednich proporcjach, zagniatać, wałkować, stwarzać smakowe kompozycje, dekorować, zaprzyjaźniać się z nowymi smakami. Edukuje na wesoło co i jak warto jeść. A wszystko to w miłej atmosferze w formie zabawy. 

Od ponad 11 lat współpracuje blisko z różnymi ekspertami, w tym z pedagogami i nauczycielami w podnoszeniu ich kompetencji zawodowych i wspieraniu ich w rozwoju potencjału dzieci. Jako dietetyk i szkoleniowiec przeszkoliła już ponad 120 edukatorów, którym z sukcesem udało się wdrożyć nowe umiejętności w swoją pracę z dziećmi.

Absolwentka z wyróżnieniem dwóch angielskich uczelni, uniwersytetu Johna Moora w Liverpoolu i uniwersytetu w Chester oraz wielu kursów, w tym kursu terapeutycznego i wywiadu motywacyjnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Anglii i Belgii. Autorka wielu szkoleń, publikacji naukowych i edukacyjnych oraz programów edukacyjno-społecznych. Inicjatorka ogólnopolskiej kampanii Zdrowie Malucha oraz innowacyjnego programu Food in Care.

Prywatnie mama Olivii i Marcelka zakochana w zdrowych wypiekach i jeździe na dwóch kółkach.

Nie chcesz przegapić startu kursu?

POLITYKA PRYWATNOŚCI // REGULAMIN // COPYRIGHT