Wykorzystaj wyjątkową moc ciastoterapii w rozwoju dziecka, pobudzajac ich wszystkie zmysły, dzięki którym wydobędziesz ich cały potencjał 

(LUB)

Wprowadź kulinarna przygodę do pracy z dziecmi i uwolnij ich caly potencjal

Naucz się jak prowadzić ANGAZUJACE zajęcia dla dzieci BEZ STRESU, dodatkowych kosztów i CZASOCHLONNYCH przygotowań

Otrzymaj PROSTE DO WDROZENIA scenariusze zajęć oraz szybkie i malo-skladnikowe przepisy na zdrowe warzywne słodkości, dzieki którym poprowadzisz innowacyjne zajecia kulinarne, które ZACIEKAWIA na dluzej wszystkie dzieci. A ty zyskasz spokoj i satysfakcje. 

Sa to jedyne zajęcia, podczas których spelnisz az tyle aspektow z najnowszej podstawy programowej.

Licencjowany Kurs Edukatorów CIASTOTERAPII

Kurs inny niż wszystkie!

Tak, jest wiele szkoleń o tym, jak prowadzić interaktywne zabawy z dziećmi, które wspomogą ich prawidłowy rozwój, ale czy któreś z nich uczy

Jak prowadzić ciekawe zajęcia kulinarne, które nie tylko ROZWINĄ u dzieci wiele nowych umiejętności, ale mają też DZIAŁANIE TERAPEUTYCZNE i sprawiają dzieciom ogromną radość POBUDZAJĄC ich wszystkie ZMYSŁY? 

Odkryj sparwdzone i przetestowane zabawy, materiały i przepisy, dzięki którym poprowadzisz angażujące zajęcia, które pokochają dzieci w każdym wieku a Tobie przyniosą wiele SATYSFAKCJI.

To nie jest typowy kurs a kompleksowy programktóry pomoże Tobie SKUPIĆ UWAGĘ DZIECI na dłużej i wywołać u nich uśmiech Zaoszczędzisz CZAS, zyskasz SPOKÓJ i nowe kompetencje do twórczej pracy z dziecmi!

Wiemy doskonale, że małe dzieci (ale nie tylko) poznają świat wielozmysłowo. Chcąc wspomóc rozwój dziecka powinniśmy dostarczać mu jak najwięcej bodźców, które będą̨ sprzyjać poznawaniu otaczającego je świata. A najlepiej odbieramy rzeczywistość poprzez doświadczanie i przeżywanie jej WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI. Dzieci powinny patrzeć, słyszeć, wąchać, dotykać i smakować otaczający ich świat.

Stymulacja zmysłami powoduje, że tworzą się liczne połączenia pomiędzy komórkami nerwowymi. Im więcej tych połączeń, tym dziecko lepiej funkcjonuje, pamięta, spostrzega, uczy się siebie i otaczającego świata.

JEDNE ZAJECIA – WIELE MOZLIWOSCI I WIELE ZALET – GOTOWE ZESTAWY DO WDROZENIA OD RAZU 

Nauczycielu, pedagogu! Specjalisto pracujący na co dzień z dziećmi! Asystencie, ciocio ze żłobka, z przedszkola, terapeutko…!

  • Czy pracujesz z dziećmi i kochasz to co robisz, ale brakuje ci energii i motywacji na tworzenie nowych ciekawych zabaw?
  • Lubisz kreatywne i innowacyjne zabawy ale brakuje ci czasu na ich przygotowanie dla duzej grupki dzieci?
  • Kochasz wspierać rozwój dzieci, ale nadmiar obowiązków nie pozwala Tobie na wyszukiwanie najlepszych narzędzi i pomysłów?
  • Czy brakuje Tobie wiedzy lub tylko odwagi aby poprowadzić warsztaty kulinarno-edukacyjne dla dzieci? 
  • A może pracujesz z dziećmi, które potrzebują dodatkowego wsparcia i borykają się z różnymi trudnościami?
  • Szukasz gotowych scenariuszy na zabawy, które pomagaja dzieciom skupić się na dłużej bez zbędnego balaganu?
  • Chcesz zdobyć nowe umiejętności mieć większą satysfakcję ze swojej pracy?

Jeśli odpowiedziałaś/eś twierdząco na przynajmniej jedno pytanie, to koniecznie PRZECZYTAJ tą wiadomość do samego KOŃCA

Pomimo szerokiej oferty zajęć lub pomysłów na zabawy dla dzieci oraz coraz większej dostępności do wielu pomocnych narzędzi – poprowadzenie ciekawych warsztatów dla dzieci z różnymi potrzebami czy zainteresowaniami, wcale nie jest takie proste. Szczególnie jeśli zależy Tobie na wspieraniu rozwoju dzieci na wielu płaszczyznach (manualnym, sensorycznym, spolecznym, matematycznym czy językowym).

Dlatego dziś przychodzę do Ciebie z gotowym rozwiązaniem…

Ciastoterapia to unikatowy program przetestowanych zajęć dla dzieci, który możesz wykorzystać na wiele sposobów bez żmudnych przygotowań, pochłaniania dodatkowego czasu, pieniędzy i zbędnego stresu. To gotowe scenariusze zabaw, dzięki którym odzyskasz satysfakcję z pracy bez dodatkowego wysiłku i zmudnych przygotowan. Wszystko dostaniesz gotowe do wdrożenia od razu prosto i łatwo. 

Co to jest ta CIASTOTERAPIA ?

 

VIDEO

Wspomagamy rozwój integracji sensorycznej

Zajęcia owocują pobudzeniem zmysłów jak węch, smak, wzrok, słuch i dotyk. Zabawa w kuchni wspomaga rozwój sensoryczny dziecka w dwojaki sposób, poprzez pobudzenie wielu zmysłów oraz poprzez zachęcenie dziecka do jedzenia zdrowych dla mózgu posiłków.

 

Kształtujemy zdrowe nawyki żywieniowe

Dzieci uczą się preferencji smakowych poprzez bezpośredni kontakt z jedzeniem. Podczas zabawy dziecko zaprzyjaźnia się z produktami, ich teksturą, zapachem i wyglądem. Wzmaga też to jego ciekawość. A satysfakcja z wykonanego zadania i nauka samodzielności to kolejne zalety.

Rozwijamy umiejętności manualne

Podczas zajęć doskonalimy rozwój integracji ręka-ręka, ręka-oko, ręka-ucho-oko.Techniki wyrabiania i formowania ciasta to wspieranie rozwoju motoryki precyzyjnej i obniżania napięcia mięśniowego. Dekorowanie ciasteczek to pobudzanie kreatywności dziecka i wspieranie jego rozwoju manualnego. 

Jak wyglada kurs od środka

Czego nauczysz sie z kursu

Lekcja 1. Podstawy zdrowej diety dzieci (talerz)

Lekcja 2. Jak warsztaty kulinarne pomagają wychować smakosza (kształtowanie zdrowych nawyków u dzieci w praktyce)

Lekcja 3. Dlaczego edukacja kulinarna i żywieniowa jest tak istotna dla dzieci

Lekcja 4. Efektywna nauka i rozwój poprzez zabawe

Lekcja 5. Food for Thought – znajomość symbolicznego znaczenia jedzenia i nawyków

Lekcja 6. Jak podtrzymac skupienie i ciekawosc u dzieci

Lekcja 7. Bezpieczenstwo i sprawy formalne potrzebne do zabaw kulinarnych

 

Lekcja 1. Jak piec zdrowiej i jakie składniki warto używać a jakich unikać

Lekcja 2. Jak się przygotować do zajęć aby było bezpiecznie, spokojnie i bez chaosu oraz bałaganu 

Lekcja 3. Jak prowadzić zajęcia aby było ciekawie, zabawnie i edukacyjnie zarazem

Lekcja 4. Metodyka prowadzenia zajęć Ciastoterapii – pieczenie i zabawa ruchowa/manualna

Lekcja 5. Niezbędnik do prowadzenia zajęć (checklisty: icebraking; checklista materiałów, checklista zasad higieny, certyfikaty dla dzieci)

Otrzymasz w prezencie az 3 BONUSY zupełnie bezpłatnie

BONUS 1

  • Bajkoterapia o warzywnych superbohaterach

BONUS 2

  • Zestaw Malowanek-kolorowanek dla dzieci

BONUS 3

  • Male co nie co dla sensorycznego niejadka i smakosza

Nie chcesz przegapic startu kursu?

Co TY zyskasz dzieki kursowi?

N

Oszczędzasz czas

Otrzymasz gotowe scenariusze z opisem krok po kroku, dzięki którym w prosty sposób wdrożysz ciekawe zajęcia do swoje pracy i wzbogacisz tym ofertę placówki, w której pracujesz czy którą zarządzas

 

N

Zyskujesz bezpieczeństwo

Podzielę się z tobą sprawdzonymi materiałami i procedurami, stworzonymi w oparciu o wiedzę idoświadczenie zebrane podczas mojej wieloletniej pracy z dziećmi.

N

Zyskujesz spokój

Nauczysz się jak poprowadzić zajęcia bez chaosu i bałaganu, dzięki prostym zabawom i szybkim, mało- składnikowym przepisom, z ktorymi poradzi sobie kazdy amator
N

Oszczędzasz pieniądze

Do x października proponuję Ci niezwykle atrakcyjną cenę za takie szkolenie 497 zł zamiast 697 zł. 

N

Wiarygodnosc i sprawdzone zrodlo

Masz dostęp do wiarygodnej wiedzy – otrzymasz pełny pakiet zajęć dla dzieci, opracowany przez specjalistę (dietetyczka i edukatorka), oparty na badaniach i doświadczeniu.

N

Nowe kompetencje

Dołączysz do grona elitarnych edukatorów, dla których ciągły samorozwój i rozwój dzieci oraz satysfakcja z wykonywanej pracy są kluczowe. Otrzymasz cetyfikowany tytul edukatora

N

Zyskujesz całe „KNOW-HOW”

Poznasz strategie, pomysły i przepisy, które wykorzystasz bez sprzętu kuchennego i specjalnych narzędzi

AUTORKA CIASTOTERAPII

Doświadczona dietetyczka, Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz autorka Akademii Ciastoterapii, kursu z gotowymi scenariuszami i materiałami ułatwiającymi specjalistom pracę z dziećmi bez żmudnych i pracochłonnych przygotowań.

Autorka popularnego bloga „Warzywne Ciasta” na którym udowadnia, że każde dziecko może wyrosnąć na smakosza. … Z uśmiechem zaraża innych do swojej pasji. Poprzez ciastoterapię uczy dzieci odmierzać składniki, mieszać w odpowiednich proporcjach, zagniatać, wałkować, stwarzać smakowe kompozycje, dekorować, zaprzyjaźniać się z nowymi smakami. Edukuje na wesoło co i jak warto jeść. A wszystko to w miłej atmosferze w formie zabawy. 

Od ponad 11 lat współpracuje blisko z różnymi ekspertami, w tym z pedagogami i nauczycielami w podnoszeniu ich kompetencji zawodowych i wspieraniu ich w rozwoju potencjału dzieci. Jako dietetyk i szkoleniowiec przeszkoliła już ponad 120 edukatorów, którym z sukcesem udało się wdrożyć nowe umiejętności w swoją pracę z dziećmi.

Absolwentka z wyróżnieniem dwóch angielskich uczelni, uniwersytetu Johna Moora w Liverpoolu i uniwersytetu w Chester oraz wielu kursów, w tym kursu terapeutycznego i wywiadu motywacyjnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Anglii i Belgii. Autorka wielu szkoleń, publikacji naukowych i edukacyjnych oraz programów edukacyjno-społecznych. Inicjatorka ogólnopolskiej kampanii Zdrowie Malucha oraz innowacyjnego programu Food in Care.

Prywatnie mama Olivii i Marcelka zakochana w jeździe na dwóch kółkach.

OPINIE

Nie jesteś pewien/pewna, czy ten kurs Ci pomoże/ jest dla Ciebie?
To tylko kilka z rezultatów moich kursantek!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Name Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Name Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Name Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Name Goes Here

OFERTA WAZNA TYLKO OD 21-29 PAZDZIERNIKA 2021

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PYTANIA

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Nie chcesz przegapic startu kursu?

Być może teraz zastanawiasz się, czy to rzeczywiście jest warte Twojego czasu, pieniędzy i czy WARTO skorzystac z wyjątkowej oferty.

Bez obaw!

Dostajesz 30-dniową gwarancję satysfakcji, dzięki której możesz przetestować cały kurs
i otrzymać pieniądze z powrotem BEZ PODAWANIA POWODU.

Nic nie ryzykujesz a zyskac mozesz bardzo WIELE.

INWESTYCJA, KTORA ZWRACA SIE OD RAZU

Organizując warsztaty w placówce, czy to warsztaty kulinarne, czy inne interaktywne  zajecia, zapłacisz za nie jednorazowo od kilkuset złotych w zwyż. I skorzystasz z nich wraz ze swoimi podopiecznymi TYLKO raz. Każde kolejne zajęcia to kolejny koszt.

Tu płacisz TYLKO RAZ, a wiedzę i umiejętności możesz wykorzystywać SETKI RAZY  – tak często i dla tylu grup ilu tyle chcesz. Korzystając z gotowych i SPRAWDZONYCH rozwiązań.

POLITYKA PRYWATNOŚCI // REGULAMIN // COPYRIGHT