O MNIE

Mama i doświadczony dietytyk ze słabością do zdrowych warzywnych ciast 

 

 

Cześć, jestem Magda

Jestem doświadczonym i rejestrowanym dietetykiem zdrowia publicznego oraz szczęśliwą mamą 4-letniej Olivii i rocznego Marcelka. Promocja zdrowego stylu życia i zdrowe wypieki to moja największa pasja, z którą pragnę się dzielić z Tobą na moim blogu. Mam wielką słabość do słodyczy, ale tych zdrowych i pożywnych. Pragnę Tobie pokazać, że słodkości mogą być pożywne, bez dodatku cukru, a zdrowy styl życia nie musi być nudny i pozbawiony przyjemności. Ponadto zdrowa dieta wcale nie pochłania tak dużo czasu. Nawet zabiegane mamy znajdą czas na upichcenie wartościowych smakołyków. 

Dlatego moja specjalność to ciasta z warzywami w roli głównej. Na moim blogu znajdziecie ciasta bez cukru, z pełnoziarnistej mąki, z warzywami lub roślinami strączkowymi. Piekę ciasta w wersji wegańskiej, bezglutenowej i takiej tradycyjnej. Ciasta, które można jeść bez wyrzutów sumienia i podawać dzieciom. Są smaczne, pożywne, sycące – a zarazem mniej kaloryczne. A co najciekawsze, są szybkie, łatwe w przygotowaniu i zawsze wychodzą. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych mam i nie tylko!

Czym się zajmuję

Dietetyk zdrowia publicznego i ekspertka polityki żywieniowej. Manager projektów żywieniowych dla Food Active w Liverpoolu. W 2011 pracowałam jako Żywieniowiec dla EUFIC (Europejskiej Rady Informacji o Żywności) w Brukseli. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Szkoleniowiec z 10 letnim doświadczeniem tworzenia i prowadzenia kursów o tematyce zdrowego żywienia dla różnych grup docelowych, w tym innych profesjonalistów. Autorka publikacji naukowych i artykułów oraz książek. Inicjatorka i założycielka unikatwego programu szkoleniowego dla rodzin zastępczych zmagających się z zaburzeniami jedzenia u dzieci „Food in Care” jedynego takiego programu w AngliiInicjatorka ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Zdrowie Malucha”. 

Warsztaty i szkolenia

Tworzę i prowadzę kursy i szkolenia żywieniowe oraz warsztaty edukacyjne i kulinarne dla wielu grup docelowych. Jestem założycielką akademi ciastoterapii.

Zapraszam do kontaktu: info@magdaprzybylka.pl

l

Projekty i kampanie

Jestem inicjatorką oraz autorką kilku kampani edukacyjno-społecznych. W 2015 roku stworzyłam unikatowy program „Food in Care”. Obecnie pracuję nad ogólnopolską kampanią certyfikacji placówek dla dzieci #zdrowiemalucha.

Ebooki

Mój pierwszy bardzo popularny ebook „Warzywne Ciasta” to proste i szybkie przepisy oraz praktyczne porady jak zdrowo piec. Przepisy na ciasta bez cukru, bogate w błonnik i wiele wartości odżywczych. Ciasta i desery, które są zdrowe i smaczne.

10 + 14 =