Warzywne Ciasta logo

O MNIE

Jestem spełnioną mamą, doświadczonym dietetykiem i trenerem. 

Moją misją jest szerzenie terapeutycznej mocy Ciastoterapii. 

Cześć, jestem Magda

Pomagam rodzicom i innym specjalistom w stymulowaniu rozwoju dzieci poprzez stymulację wielozmysłową w kuchni i poza nią. Udowadniam, że smakołyki dla dzieci mogą być smaczne a zarazem zdrowe i pożywne. A piec można i bez cukru i bez zaplecza kuchennego czy specjalnych umiejętności lub drogich składników!

Wierzę w ogromną terapeutyczną moc Ciastoterapii i jestem po to, aby ułatwić innym zaproszenie dzieci do kulinarnej przygody, która uskrzydla dzieci i zawsze wywołuje u nich ogromny uśmiech. Z doświadczenia wiem, że brakuje przystępnej wiedzy na ten temat a brak czasu, natłok obowiązków czy duża ilość dzieci w grupie nie ułatwiają ekspertom ich zadania. Jednak świat zmysłów i ogromu zalet z nimi związany stoi otworem dla każdego.

Po ponad 10 latach pracy z dziećmi i rodzinami, w tym z dziećmi przysposobionymi borykającymi się z różnymi trudnościami odkryłam jak ogromną moc terapeutyczną mają zabawy kulinarno-sensoryczne. A szczególnie format w jakim je prowadzimy. To także ma ogromne , jak nie – największe znaczenie. Choć początkowym celem zajęć była edukacja żywieniowa, szybko okazało się, że ich zalety sięgają dużo dalej, szczególnie jeśli chodzi o rozwój emocjonalny dziecka. To doprowadziło do powstania autorskiego programu Ciastoterapii, który pomaga w budowania pozytywnych relacji z jedzeniem,  z innymi i przede wszystkim samym sobą!

Jak mogę Tobie pomóc.

Dietetyk zdrowia publicznego i ekspertka polityki żywieniowej. Manager projektów żywieniowych dla Food Active w Liverpoolu. W 2011 pracowałam jako Żywieniowiec dla EUFIC (Europejskiej Rady Informacji o Żywności) w Brukseli. Szkoleniowiec z 11 letnim doświadczeniem tworzenia i prowadzenia kursów o tematyce zdrowego żywienia dla różnych grup docelowych, w tym innych profesjonalistów. Autorka publikacji naukowych i artykułów oraz książek. Inicjatorka i założycielka unikatowego programu szkoleniowego dla rodzin zastępczych zmagających się z zaburzeniami jedzenia u dzieci „Food in Care” jedynego takiego programu w Anglii. Inicjatorka ogólnopolskiego programu Ciastoterapii, opartego na stymulacji wielozmysłowej. 

Warsztaty i szkolenia

Tworzę i prowadzę kursy i szkolenia żywieniowe oraz warsztaty edukacyjne i kulinarne dla wielu grup docelowych. Jestem założycielką ogólnopolskiego programu  Ciastoterapii.

Zapraszam do kontaktu: info@magdaprzybylka.pl

Kampanie społeczne

Jestem inicjatorką oraz autorką kilku kampanii edukacyjno-społecznych. W 2015 roku stworzyłam unikatowy program „Food in Care”. Obecnie pracuję nad ogólnopolską kampanią #bezcukroweswietowanie

Publikacje

Mój pierwszy popularny ebook „Warzywne Ciasta to proste i szybkie przepisy oraz praktyczne porady jak zdrowo piec. Przepisy na ciasta bez cukru, bogate w błonnik i wiele wartości odżywczych. Ciasta i desery, które są zdrowe i smaczne.