O MNIE

Zabiegana mama dietytyk ze słabością do zdrowych warzywnych ciast 

 

 

Cześć, jestem Magda

Jestem doświadczonym i rejestrowanym dietetykiem zdrowia publicznego oraz szczęśliwą mamą 3-letniej Olivii i kilkumiesięcznego Marcelka. Promocja zdrowego stylu życia i zdrowe wypieki to moja największa pasja, z którą pragnę się dzielić z Tobą na moim blogu. Mam wielką słabość do słodyczy, ale tych zdrowych i pożywnych. Pragnę Tobie pokazać, że słodkości mogą być pożywne, bez dodatku cukru, a zdrowy styl życia nie musi być nudny i pozbawiony przyjemności. Ponadto zdrowa dieta wcale nie pochłania tak dużo czasu. Nawet zabiegane mamy znajdą czas na upichcenie wartościowych smakołyków. 

Dlatego moja specjalność to ciasta z warzywami w roli głównej. Na moim blogu znajdziecie ciasta bez cukru, z pełnoziarnistej mąki, z warzywami lub roślinami strączkowymi. Piekę ciasta w wersji wegańskiej, bezglutenowej i takiej tradycyjnej. Ciasta, które można jeść bez wyrzutów sumienia i podawać dzieciom. Są smaczne, pożywne, sycące – a zarazem mniej kaloryczne. A co najciekawsze, są szybkie, łatwe w przygotowaniu i zawsze wychodzą. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych mam i nie tylko!

Czym się zajmuję

Dietetyk zdrowia publicznego i ekspertka polityki żywieniowej. Manager projektów żywieniowych dla Food Active w Liverpoolu. W 2011 pracowałam jako Żywieniowiec dla EUFIC (Europejskiej Rady Informacji o Żywności) w Brukseli. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Angielskiego Stowarzyszenia Rejestrowanych Żywieniowców. Szkoleniowiec z 10 letnim doświadczeniem tworzenia i prowadzenia kursów o tematyce zdrowego żywienia dla różnych grup docelowych. Inicjatorka i założycielka unikatwego programu szkoleniowego dla rodzin zastępczych zmagających się z zaburzeniami jedzenia u dzieci „Food in Care” jedynego takiego programu w AngliiWspółzałożycialka kampanii edukacyjnej „Zdrowie Malucha”. 

Kontakt

Mam wiele pomysłów, które realizuję na różne sposoby i często poprzez współpracę z innymi. Kocham pracę z innymi i kreatywne pomysły. Masz pomysł lub chciałabyś się czymś podzielić, zapraszam do kontaktu.   

info@magdaprzybylka.pl

l

Projekty

Tworzę i prowadzę różne warsztaty oraz kursy dla wielu grup docelowych. Jestem inicjatorką  kilku kampani edukacyjno-żywieniowych. W 2015 roku stworzyłam unikatowy program „Food in Care”. Obecnie pracuję nad kampanią certyfikacji placówek dla dzieci #zdrowiemalucha oraz rozwijam warsztaty ciastoterapii.

Ebook

Ebook „Warzywne Ciasta” Przepisy oraz praktyczne porady jak zdrowo piec. Przepisy na ciasta bez cukru, bogate w błonnik i wiele wartości odżywczych. Ciasta i desery, w których warzywa grają pierwsze skrzypce. Przepisy są szybkie oraz bardzo łatwe, idealne dla całej rodziny.