• Masz zawsze za mało czasu lub miewasz trudności z opanowaniem grupy?
  • Czujesz, że brakuje Ci umiejętności organizacyjnych?
  • Chciałabyś/lbys poznać pomocne wskazówki dzięki którym organizacja i poprowadzenie wszelkich zajęć będzie łatwiejsze?

W tym nagraniu zdradzam sprawdzona strategie i kluczowe aspekty, o których nie zawsze pamiętamy, lub nie zawsze je doceniamy. Oglądaj do samego końca i weź udział w KONKURSIE, o którym także wspominam w poniższych materiałach.

Wolisz czytać zamiast oglądać? Jesteś osobą niesłyszącą? W takim razie zapraszam do wersji tekstowej 🙂

Kliknij tutaj, aby pobrać wersję tekstową (pdf)

W tym materiale zapraszam Ciebie także do KONKURSU i SZKOELNIA. 

Konkurs zakończył się 19.10.21 a szkolenie o stymulacji wielozmysłowej odbyło się 21.10.21. Nadal otrzymuję podziękowania, a ponad 320 osób wzięło udział w szkoleniu na żywo :-).

Jednak nadal masz okazję  dołączenia do certyfikowanego kursu edukatorów ciastoterapii

Program ten całkowicie różni się od większości zajęć sensorycznych, które możesz znać. Wykorzystuje bowiem metodę stymulacji wielozmysłowej połączoną z kształtowaniem pozytywnych relacji dziecka z jedzeniem i ludźmi.

Dlatego kliknij tutaj i zapoznaj się z ofertą >>>

Ten PROGRAM to moja autorska metoda, dzięki której dzieci się nie nudzą, za to z dużym zaangażowaniem oraz radością uczestniczą w zajęciach.

Dlatego kuj żelazo póki gorące i nie czekaj…

Zajmij teraz swoje miejsce >>>

WAŻNE: Na kurs możesz się zapisać tylko do 29 października 2021. Potem zapisy na tą edycję wraz z bonusami i w niższej cenie zostaną bezpowrotnie zamknięte.

DLACZEGO WARTO?

Dostaniesz zbiór przydatnych scenariuszy, zabaw i przepisów oraz sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym zdobędziesz nowe kwalifikacje, które ułatwią i uprzyjemnią Twoją pracę, a dzieciom pomogą rozwinąć skrzydła.

Otrzymasz także gotowy pakiet materiałów, aby wprowadzić ciastoterapię jako innowacjię pedagogiczną w Twojej placówce i wyróżnić się na tle innych!

Zapoznaj się z ofertą >>>